ETE PREKAST

Prekast Çift Duvar

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sisteminin ana elemanı olan prekast çift duvar iki döşemenin kafes donatılarla birbirine bağlanmasıyla elde edilmektedir.

Prekast Filigran Döşeme

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sisteminin elemanlarından biri olan Prekast Filigran döşeme tüm yapılarda yük taşıyıcı olarak kullanılabilir. Döşeme yükleri ve açıklığa bağlı olarak istenilen ebatta taşıma yüküne göre tasarlanıp üretilmektedir.

Prekast Masif Duvar

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sisteminin masif duvar elemanı taşıyıcı olmayan bölme ve kapatma amaçlı hızlı, ekonomik ve uzun ömürlü bir yapıdır.

Prekast Konut

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi ile yapılan konutlarda konfor ve güvenin aynı anda yaşanması mümkün.

Prekast Fabrika

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi sayesinde güvenli fabrikalar inşa edip ülkemize daha güvenli ve daha sağlıklı iş alanları açılmasında öncülük yapıyoruz.

Prekast Okul

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi ile yapılan okullarda çocuklarımızı gönül rahatlığı ile okullara gönderebiliriz. HER ŞEY İÇİN EĞİTİM EĞİTİM İÇİN HER ŞEY.

Prekast Menfez

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi ile inşa edilen menfezler çok kısa sürede montajı yapılarak hizmete açılır.

İstinat Duvarları

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi ile çok sayıda malzeme aynı anda üretilebildiğinden, komplike şekil ve tasarımların ekonomik olarak uygulanmasına olanak sağlar.

Çevre Duvarları

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi bu yapılarda hızı, kalitesi, düşük maliyeti ve uzun ömürlülüğüyle tercih sebebi olmaktadır.

Su Kanalı

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemleri ile yapılmış su kanalları yapının maruz kaldığı su yükleri, su basıncı ve neme karşı dayanıklıdır.

Havuz

ETE PREKAST ÇİFT DUVAR, sistemi ile yaptığımız havuzlarda gerek otopark üstü havuzların yaşadığı problemler, gerekse ısı ve sıvı sızdırmazlık sorununu ortadan kaldırıyoruz.