Filigran Döşeme

Prekast Filigran döşeme tüm yapılarda yük taşıyıcı olarak kullanılabilir. Döşeme yükleri ve açıklığa bağlı olarak istenilen ebatta taşıma yüküne göre tasarlanıp üretilmektedir.
- İnşaat sahasında prekast döşemeler yerine sabitlendikten sonra gerekli birleşim, montaj ve süreklilik donatıları yerleştirilerek hesaplanan döşeme kalınlığına kadar beton dökülüp monolitik bir döşeme elde edilir.
- Çift duvarla benzer teknoloji ile 7 cm kalınlığında üretilir.
- Kalıp maliyetini sıfıra indirir.
- Beton piriz alma süresini hızlandırdığı için inşaat hızını arttırır.
- Tavan sıvasına gerek kalmadan pürüzsüz yüzeyler elde edilir.
- Klasik sistem ile yapılan binalarda Prekast döşeme ürünleri kullanılabilmekte olup, yapı hızını arttırmasının yanı sıra cazip fiyatları ile de tercih sebebi olmakladır.

- Prekast Döşeme yapısal olarak gerekli tüm donatılar ve yenilikçi kafes donatı kullanarak bilgisayar kontrollü tam otomatik fabrikamızda üretilmektedir.
- Prekast Döşemeler her şekilde ve boyutta üretilebileceğinden dolayı inşaat çok kısa sürede ve çok az ekipmanla tamamlanabilmektedir.
- Prekast Döşeme’yi kullanarak hayal gücünüze paralel tasarımlarla hem zamandan hem de inşaat maliyetinden tasarruf edersiniz.
- Prekast Döşemelerin pürüzsüz yüzeylerine direkt boya uygulanabilir. Sıva gerektirmediğinden daha az maliyetlidir.
- Prekast Döşeme ile monolitik döşeme elde edilmektedir. Özel donatı sistemi ile döşeme yükleri kusursuz bir şekilde dağıtılmakta ve döşeme çatlakları engellenmektedir.
- Prekast Döşeme çok iyi ses yalıtımı ve yangın dayanımına sahiptir.
- Beton dökümü öncesi geçici olarak dikmeler kullanılarak yerleştirilir. Üzerine dökülen beton yeterli miktarda dayanım kazandıktan sonra dikmeler kaldırılır.
- Kafes donatılar hem prekast ve sahada dökülen beton arasındaki kesme gerilmelerini önlemekte hem de daha fazla yük taşımasına olanak vermektedir.

ETE PREFABRİK ONLİNE TEKLİF AL